Náhradní díly

V oblasti prodeje náhradních dílů Vám můžeme nabídnout:

  • rozsáhlý sortiment náhradních dílů skladem
  • možnost rychlé objednávky, dodání do 24 h
  • realizace objednávek dílů v nejkratším možném termínu
  • stálá a aktuální nabídka příslušenství

 

Originální díly Audi® a Originální díly Volkswagen®

Abyste mohli stále naplno využívat výkon a jízdní vlastnosti Vašeho vozu a svou jízdu si dokonale užívali, doporučujeme Vám proto, abyste v pravidelných, výrobcem předepsaných intervalech navštěvovali výhradně autorizovaný servis a do Vašeho vozu si nechali montovat jen Originální díly Audi® a Originální díly Volkswagen®.

 

Originální díly Audi®Originální díly Volkswagen® zajišťují bezpečnost a spolehlivost Vašeho vozu. Zaručují nejvyšší technickou úroveň a kvalitu. Jsou odladěny na příslušný model vozu a 100% přesnost výroby dílů umožňuje bezproblémovou montáž. Jsou odzkoušeny při náročných testech a zkouškách, mohou tak zajistit maximální výkon a optimální spotřebu. Jejich dlouhá životnost a záruka přináší značné finanční úspory.

 

Jsou vyráběny progresivními technologiemi, z kvalitních materiálů, a díky tomu dosahují nejvyšší technické úrovně. Jsou do detailů promyšlené a odladěné na každý jednotlivý model, což umožňuje fantastický požitek z jízdy. Jejich originalita, jedinečnost a vlastnosti z nich činí jednoznačně výhodnou investici.

 

NORA — prodej originálních dílů

Firma AR CARS s.r.o. nabízí možnost objednávání originálních náhradních dílů pro neautorizované opravny automobilů v rámci tzv. obchodu NORA (což je zkratka pro Neautorizované Odběratele s Rabatem).

Tyto nezávislé subjekty mají možnost naším prostřednictvím objednávat a nakupovat originální náhradní díly a originální příslušenství za výhodnějších podmínek.

Nabízíme také odborné poradenství, rozvoz originálních dílů přímo do Vašich provozoven a možnost sobotního prodeje v čase 8.00—12.00 hod.

Pro více informací nás neváhejte kontaktovat.
Tel.: +420 731 650 432 / +420 731 463 451
Email: nd@ar-cars.cz / nd2@ar-cars.cz